Hakkımızda

Easy Travel Türkiye Kimdir !

20 yıllık turizm deneyimi ile Turizme bir nebze destek olmak amacı ile kurulmuş olan bu platformumuzun, sizlerle paylaşmaktan keyif aldığımızı bilmenizi isteriz.

 Amacımız…

Türkiye’nin görülmemiş yerlerini resim ve video çekimleri ile sizlere sunup tanıtılmasıdır.

Otel tanıtımları, canlı röportaj kayıtları ile Türkiye’ye dair değişik mekânların sunumu ve nerede kalınır ne yenirin püf noktaları, profesyonel fotoğraf ve video ekibi ile tanıtıma yeni boyut katıyoruz.

Türkiye’nin görülmemiş yerlerinden sürekli fotoğraf paylaşımları ve canlı sunumları ile otelci dostlarımızdan hizmetleri hakkında bilgiler toplayıp sizlere sunma çabasındayız. Bölge bölge gezerek tanıtıma dair sunumlar hazırlıyoruz.

Konaklamak istenen bölge de nerelere gidilmeli neler yenmeli hangi Otel’de hatta hangi odasın da kalınmalı, otellerin mutfağı, otele ait en özel bilgi ve detayları en ince ayrıntılarına kadar burada bulabilme kolaylığı sağlıyoruz. Böylelikle sizlerin de yaz ya da kış sezonların da aklınıza yeni lokasyonlar doğmasına fırsat veriyor ve konaklayacağınız mekânlar konusun da daha detaylı bilgiye erişmiş oluyorsunuz.

Turizm Adına Her şey…
EasyTravelTürkiye Ekibi

 

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: