Cennet Koyu…

Lovely 😍

Waiting for summer …

🎄🎄🎄

Mandarin Oriental, Bodrum is located on a 60 hectare waterfront site on the northern side of the Turkish peninsula. Built on a series of levels in the hillside, the resort has 109 guestrooms and suites, all with sun-decks, terraces or balconies, and some with private gardens and pools. The resort also has 10 restaurants and bars, and a 2,700 square meter Spa.

🎄🎄🎄

Daha önceden de Cennet Koyu hakkinda paylasimlar yapmistim ancak birden aklima geldi ve sanirim yazi özledik Cennet Koyu Ölmeden gidilebilecek tek cennet belki de Cennet Koyu. Fonda kuş cıvıltılarını, önünüzde uzanan turkuaz renkli denizi ve maviyi sarmalayan çam ağaçlarını düşününce adına hak veriyorsunuz. Tekneleri havada asılı duruyor sanıyorsunuz bu koyda, gerçekten cennetteyim diye düşünüyorsunuz. Suyun berraklığının

gölgelerin dibe kadar ulaşmasına izin verdiği için yaşadığınız bu optik illüzyon bile büyülü geliyor insana. Burayı gördüğünüz, havasını teneffüs ettiğiniz için kendinizi şanslı sayıyorsunuz ve istisnasız ‘iyi ki gelmişim!’ diyorsunuz.

🎄🎄🎄

Yorumlar kapatıldı.

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: