Radisson Blu Bosphorus Hotel

RADİSSON BLU BOSPHORUS HOTEL, ISTANBUL

İstanbul Boğazı’ nın en güzel yerinde konumlanan Radisson Blu Bosphorus Hotel, tüm misafirlerinin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Kongre Vadisi, Taksim Meydanı, alışveriş merkezleri İstinye Park, Kanyon, Akmerkez, Metro City ve City’s’e olan yakınlığı sayesinde iş ve tatil amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir tercihtir.
Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı ve Ayasofya’nın bulunduğu tarihi yarımada’ya 15 km. uzaklıktadır.
Çağdas tasarımlarla dekore edilmiş 120 oda ve yüksek hızda kablosuz internet hizmeti sunmaktadır.
Etcetera Et Restoranı, taze ve günlük mezeleri, gourmet burger menüleri ile, Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan dünyanın en büyük köprülerinden, Boğaziçi Köprüsüyle tarihi Ortaköy Camii’nin unutulmaz manzarasının tadını çıkarmak için ideal bir seçimdir. Cruise Lounge Bar ise, yemekleriniz öncesi ya da sonrasında farklı kokteyl seçenekleri ve içki menüsü ile misafirlerimizin vazgeçilmezlerindendir.
Gelenek Türk hamamı ve diğer hizmetlerin sunulduğu Sağlık ve Güzellik Merkezimiz otelimizde konaklayan misafirlerimizin hizmetindedir.
200 kişiye kadar kokteyl ve her türlü toplantıya hizmet verebilecek toplantı salonlarımız bulunmaktadır.

The Radisson Blu Bosphorus Hotel, Istanbul finds its home on the banks of the Bosphorus in the vibrant Ortaköy neighbourhood. Easily reach an array of world-famous destinations like the Grand Bazaar and Topkapı Palace via the multiple transport options. Choose from 120 rooms and suites with amenities like free high-speed, wireless Internet. Fantastic on-site dining options include the Etcetera Meat Restaurant, which serves delectable meats, mezzes and mouth watering house created gourmet burgers against the backdrop of the glimmering Bosphorus Bridge. Head to the Cruise Lounge Bar before or after dinner for an array of cocktails, beers and wines. Maintain your workout regimen or treat yourself to a massage or a session in the sauna at our wellness and spa center. Our meeting facilities offer 7 rooms for conferences or personal events, and the hotel’s lovely Pupa Terrace, overlooking the Bosphorus, is ideal for high-profile events.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Yorumlar kapatıldı.

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: