TZL Suites – 14/10/2017

TZL Suites – 14/10/2017

TZ Suites, her biri kısa ve uzun süreli konaklamalarınızda hayatınızı kolaylaştırmak ve kendinizi evinizde gibi hissetmeniz için özel olarak tasarlanmış 58 daireden oluşmaktadır. İstanbul’un en elit alışveriş ve cazibe merkezi olan Nişantaşı’ nın merkezinde olup, Şişli Amerikan ve Acıbadem Fulya, Nişantaşı Hastanes gibi bir çok hastaneye de yürüyüş mesafesindedir.TZL Suites iş dünyasının kalbinin attığı bir çok merkeze yakınlığı ile kurumsal müşterilerimize de lokasyon ayrıcalığı tanımaktadır.İstanbul’da residence anlayışında yeni bir çizgi yaratacak olan TZL Suites sadece sizin konforunuzu düşünen deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile tüm ihtiyaçlarınızı yerine getirmek için hazır olacaktır.

TZL Suites are composed of 58 flats that will make your life easier and feel like home. The flats are suitable for short term and long term accommodations. TZL Suites is within walking distance to Istanbul’s most elite shopping center Nisantasi and to the hospitals such as Sisli Amerikan, Acibadem Fulya and Nişantaşı Hospital.

TZL Suites’ corporate guests will have the privilege to be close to the trade centers.

TLZ Suites will be awaiting to meet all your needs with their experienced and good humored staff to make you comfortable.

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

Yorumlar kapatıldı.

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: